Sraz u boudy 30.5.2012

31.5.2012
Ve středu jsme se šešli na letišti a místo práce na boudě, které většina z nás věnovala spoustu času, jsme si konečně každý zalétal. Modely byly různé od motoráku, větroně po samokřídla a létající talíř p.Jandy. 
Ze začátku nás přivítaly kapky deště, opravdu jich bylo hodně málo, pak už nespadla ani jedna, jen se ochladilo a pofukoval silnější vítr. Ten odradil Radka zalétnout nového Maxxe. Ale zalétl úspěšně Gamu 2100, která je podstatně težší a vítr jí nevadil. 
Zdeněk létal akrobacii s Precisionem na 15cm2, Slávek s Akromastrem. Pan Janda přivezl historický model Cloud Snooper poháněný AXIkem a létající "Ufo", p.Landsman samokřídlo na elektromotor. Já a Jirka jsme létali s Limity. Jirka měl smůlu při jednom z tvrdších přistání, kdy se mu přelomil trup před SOP. 
Já rozbil trup Limita v sobotu na závodech v Podhořanech, hned jsem ho opravil. Ve středu jsem ho testoval, při silnějším větru obstál. V Limitovi jsem měl tři výškoměry, které testuji a brzy uveřejním recenzi, jak vše dopadlo. Zůstal jsem na letišti nejdéle, Limit krásně chodil a nebyl problém nalétat 6min, jen to přistání se mi nedařilo. Brzy uděláme další akci na letišti. Foto z akce zde